Nowości
O Hodowi
Nasze Psy
Szczenieta
Galeria
Filmy
Kontakt
top-19 wyżeł niemiecki krótko włosy wyżeł niemiecki długo włosy springer spaniel angielski wyżeł weimarski
NOWOŚCI 2017

    
24.12. 2017

Wesołych Świąt !!

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku

         życzy hodowla Zasadkowe Bory

     
10.12. 2017

Wystawowy debiut Evitki..

EVITA FROM EDEN Zasadkowe Bory córka naszej Goldusi pięknie zadebiutowała na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim .Startując w klasie otwartej otrzymała ocenę dosk, lok.I, i tytuły CWC, NDSwR, BOS .

Gratuluję właścicielom pięknego wyniku suni i liczymy, że w przyszłym roku jeszcze pojawi się na wystawowych  !!     
26.11. 2017

Sukcesy ELLIS w Kielcach ..

Na dwóch Międzynarodowych Wystawach Psów Rasowych  ( 2x CACIB ) w Kielcach 24 i 25.11.2017 moja kochana dziewczynka ELLIS FROM EDEN Zasadkowe Bory w pięknym stylu zakończyła starania o tytuł Champion Polski uzyskując: 2 x CAC, 2 x BOS i 2 x CACIB

NERDA Hubertówka znad Parsęty po rocznej przerwie ponownie pokazała się na ringu - otrzymała w klasie  championów  : ocenę dosk. lok 1 i 2 oraz CAC i res. CACIB 

Jestem dumna z moich dziewczyn

Wystawa oprócz ringowych emocji była też okazją do spotkania wielu serdecznych znajomych. Dziękuję Wam za mile spędzony wspólnie czas !  

 

     
26.11. 2017

Sukcesy FAMY ...

Rzadka w Polsce rasa wyżeł niemiecki długowłosy gdy pojawia się na wystawie zawsze wzbudza zainteresowanie . Tak również było w przypadku FAMY Zasadkowe Bory, ślicznej córki mojej Anki, którą spotkałam w piątek w Kielcach na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych. Uczestnicząc w dwóch międzynarodowych  wystawach otrzymała wspaniałe oceny : 2 x CAC, 2 x CACIB i 2 x BOB .

Ogromne gratulacje dla właściciela suni, to był  wasz wspólny udany debiut na ringu. Życzę dalszych sukcesów  !!!     
27.10. 2017

Trenujemy ..

Ellis doskonali swoje umiejętności w chodzeniu po farbie. Ścieżki tropowe są coraz dłuższe i urozmaicone ..    
16.10. 2017

Piękna HERA !!

 Córeczka Nerdzi sześciomiesięczna HERA Zasadkowe Bory uczestniczyła w swoim kraju Łotwie w dwóch wystawach krajowych : " Valmiera's Autumn 2017" i " Vidzeme's Cup 2017" . Startując w klasie szczeniąt uzyskała 2 x ocenę wybitnie obiecującą i 2 x Najlepsze Szczenię w Rasie  ( Best Puppy ) . 

Wielkie gratulacje dla właścicieli !! Mała jest piękna !!

 

 

     
23.09 2017

GINA Zasadkowe Bory na próbach pracy ....

 Na Próbach Pracy Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras w Liciszewach sunia z mojej hodowli GINA Zasadkowe Bory spisała się doskonale , uzyskując pkt. 96 , dyplom stopnia I lok.6/ 22 . Gratuluję serdecznie właścicielom pięknego wyniku !!! Obserwując na miejscu jej pracę  byłam jako hodowca bardzo dumna. GINA wyrosła na piękną , pełną ekspresji suczkę o dużej pasji myśliwskiej.    
26.08. 2017

Udana wystawa i miłe spotkanie ..

Dzisiejszy występ ELLIS Zasadkowe Bory na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Gostyninie zakończył się sukcesem. Byłam dumna z mojej dziewczyny, spisała się na medal i puchar !!. Startując w klasie otwartej otrzymała CWC, BB , BOB oraz BOG IV .

Na wystawie odwiedził nas Homerek -synek Nerdy . Maluch pięknie się rozwija i jest bardzo towarzyski . 

 

     
20.08. 2017

Udany debiut HANKI ...

Tegoroczne dzieciaki Nerdy już szaleją na wystawach.

Hanka Zasadkowe Bory w miniony weekend debiutowała na dwóch wystawach na Legnickich Polach - Krajowej Wystawie Psów Rasowych oraz Krajowej Psów Myśliwskich . Na obu w kl.młodszych szczeniąt otrzymała ocenę wybitnie obiecującą , lok. I., i Najlepsze Młodsze Szczenię !!

Gratulację właścicielce udanego debiutu i życzę dalszych sukcesów !!    
15.08. 2017

Wystawa na Zamku Golubskim 

W piękną, słoneczną niedzielę uczestniczęliśmy z ELLIS w 50 Toruńskiej Wystawie Psów Rasowych, która odbyła w uroczym plenerze Zamku w Golubiu Dobrzyniu. Na wystawie odwiedziła nas siostrzenica z córeczką Mają , która mocno kibicowała podczas występu ELLIS na ringu. Elliska spisała się na medal i otrzymała od sędziny ocenę doskonałą , BB i CWC .    
11.08. 2017

Odwiedziny Harrego 

Kochany Harry w sierpniu zawitał w rodzinnych progach - przyjechał z Belgii z gościnną wizytą .Obserwując zachowanie Harrego zauważyłam, że poznał miejsce gdzie się wychowywał, czuł się bezpiecznie i pewnie. Harry barzo dobrze się rozwija, pięknie pływa i aportuje, zna podstawowe komendy i z ochotą przychodzi na gwizdek do swojego Pana. Jest bardzo ładnym ,pojętnym pieskiem.     
06.08. 2017

Sezon na kaczki tuż, tuż

Trenujemy przed zbliżającym się sezonem polowania na kaczki.     
30.07. 2017

Pracowite weekendy.

Przez dwa weekendy w moim gospodarstwie odbywały się warsztaty dla psów. Był Weekend Handlingowo-Fitpawsowy oraz  Warsztaty dla retrieverów z Iloną Bartosz . Przyjechały pieski różnych ras z swoimi ambitnymi właścicielami. Oj działo się działo !!  Pieski wyjechały zmęczone a właściciele mam nadzieję, że zadowoleni. :) Szkoda,ze jako gospodarz obiektu byłam zbyt zajęta aby uczestniczyć w tych warsztatach bo organizatorzy profesjonalnie je prowadzili .    
17.07. 2017

ELLIS na wystawach..

W weekend 15-16 sierpnia wybrałam się z ELLIS do Gdyni na dwie  wystawy. Pierwszego dnia wspaniały nastrój popsuła nam pogoda . Tuż przed wejściem na ring zerwał sie wiatr i zaczęło padać. Drugiego dnia pogoda była wspaniała i nastroje również .Oto wyniki mojej suni ELLIS FROM EDEN Zasadkowe Bory :

Krajowa Wystawa Psow Rasowych grup I, II,III, VIII, IX - Gdynia - 15.07.2017

otrzymała : CWC, BB, BOS ----sędzia Dusko Piljevic ( RS )

Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Gdynia -16.07.2017

otrzymała : CWC, BB, BOS - sędzia Vanessa Malkmus ( DE )    
26.06. 2017

Szczęśliwej drogi maluszki...

Opuściła mnie wspaniała dwunastka , pieski rozjechały się do swoich domków w różnych częściach Polski i Europy . Zrobiło się cicho i jakoś dziwnie.... Dużo szczęścia maluchy na nowej drodze życia w swoich nowych rodzinach..

     
24.06. 2017

Wspaniały debiut GINY  !!!

 

Piękna córka Nerdy- GINA Zasadkowe Bory w pięknym stylu zadebiutowała na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Kołobrzegu  - 24.06.2017.

GINA otrzymała : Zw.Mł , NJ, BOB oraz 4 miejsce w finałach w Grupie VII.

Gratuluję sukcesu właścicielce Pani Ani , która pięknie zaprezentowała sunię !!! Jestem z występu Waszego duetu bardzo dumna.

 

     
11.06. 2017

ELLIS na warsztatach..

W drugi weekend czerwca uczestniczyłam z ELLIS w organizowanych przez Klub Posokowca warsztatach dla posokowców i tropowców. Pojechaliśmy w piękne górzyste tereny Korbielowa. ELLIS po raz pierwszy pracowała w warunkach naturalnego łowiska, na ścieżce tropowej bez farby. Była to trudna praca, w trudnym górzystym terenie i dla naszego duetu zupełnie nowe doświadczenie. Czas minął szybko, miło a przede wszystkim pracowicie, dużo się nauczyliśmy.    
14.05. 2017

Sukcesy w ŁODZI...

Niedziela była piękna ,słoneczna i upłynęła miło w towarzystwie psich przyjaciół na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowychw ŁODZI .Ładnie zaprezentowały się moje dwie springerki - to dodatkowy powód do radości. :)

ELLIS FROM EDEN Zasadkowe Bory - kl.pośrednia - exc. lok I ., CWC, res.CACIB

PIECE OF GOLD Venandi Peritus - kl. champion - exc. lok I ., CWC

sędzia : Linda Volarikova (SK)

Dziękuję Dominice Wiśniewskiej za handling Ellisi 

Dziękuję wszystkim znajomym za miłe spotkanie .

     
25.04. 2017

Z dnia na dzień coraz większe...

Szczeniaczki bardzo ładnie przyrastają na wadze. Rosną "w oczach " . W pierwszym tygodniu średni przyrost szczeniaka w miocie wyniósł 460 g. Czyli maluchy podwoiły swoją masę urodzeniową . Po zakończeniu drugiego tygodnia ważyły już  średnio 1800g. Nerda jest wspaniałą matką , dobrze opiekuje się dziećmi.  Ma wystarczająco dużo mleka aby wykarmić całą dwunastkę głodomorów. 

Szczeniakom zostały nadane imiona na literę  H   

suki : HERA, HANKA, HELLA, HINDI, HEPPY, HAGA

pieski : HEKTOR, HAKER, HOMER, HARRY, HEROS, HUGO

Osoby zainteresowane szczeniętami z tego miotu proszęo kontakt :

tel. +48 602 791 415 ; mail : narcyzowa72@vp.pl    
10.04. 2017

Narodziny szczeniaków .....

Dzisiaj 10 kwietnia NERDA po raz drugi została szczęśliwą mamą . Urodziła 12 pięknych, brązowo - dereszowych  maluszków - 6 suczek i 6 piesków. Średnia waga urodzeniowa szczeniaka w miocie - 440 g. Mama i dzieci czują się dobrze. Maluchy mają doskonały apetyt, są silne, bez problemu pełzając odnajdują sutki u mamy. Nerda to doświadczona , doskonała opiekunka , kochająca swoje dzieci , co okazuje czule liżąc , masując ich brzuszki. Jest wrażliwa na każdy dźwięk wspaniałej dwunastki , musi wszystkie mieć w zasięgu wzroku . Taka matka to wzór !!!

Imiona szczęniaków z tego miotu będą zaczynały się na literę H

Zainteresowanych szczeniaczkiem z tego miotu proszę o kontakt :

 Tel.  +48 602 791 415 ;   mail: narcyzowa72@vp.pl    
10.04. 2017

Już minął rok...

Dzisiaj  szczeniaczki NERDY z pierwszego miotu G skończyły 1 ROK . Ich właściciele zapewne przeżyli z nimi wiele miłych, radosnych chwil . Na pewno były i kłopoty bo tego nie da się uniknąć . Ale któż o nich pamięta. Najważniejsze aby Wasz czworonożny przyjaciel był zdrowy , szczęśliwy i był blisko Was. Tego właśnie życzę Państwu z okazji Pierwszych Urodzin !! . Samych szczęśliwych dni ---GRACE, GINA, GAMMA, GAJA, GORDON ,GOMEZ, GABOR, GARRY, GRIM, GROM .    
08.04. 2017

GORDON Zasadkowe Bory na próbach polowych ...

W sobotę 08.04. odbyły się Próby Polowe Wyżłów i Małych Ras  w Ględach w których brał udział piesek z mojej hodowli , wyżeł niemiecki krótkowłosy - GORDON Zasadkowe Bory " Graham " . Pieskowi na próbach poszło bardzo dobrze. Uzyskał Dyplom I stopnia z punktacją  93/100 lok. 7/15

Gratulacje dla mądrego " Grahamka " i jego Pani !!    
03.04. 2017

Warsztaty psów myśliwskich .....

W miniony weekend na terenie mojego Gospodarstwa Zasadki odbyły się warsztaty psów myśliwskich - " Aktywny weekend - psy myśliwskie z Kasią Dąbrowską " . Trenowały głównie młode psy ale nie tylko. Przyjechały również takie , które były już zapoznane z zwierzyną ,tropieniem i doskonaliły swoje umiejętności. Tylu pasjonatów z uroczymi psami nigdy dotąd nie gościłam w swoim gospodarstwie.

 Dziękuję Paulinie i Krzyśkowi za wybranie Gospodarstwa Zasadki na miejsce warsztatów. 

W warsztatach uczestniczyła moja springerka ELLIS . Szczególnie dobrze spisywała się w tropieniu po krwi oraz w włóczkach i aportowaniu bażanta .

     
 2017

Szczeniaczki wkrótce będą ....

Czas biednie bardzo szybko. NERDA robi się coraz grubsza i grubsza ..... Przyszła mam czuje się dobrze, jest zdrowa, ma dobrą kondycję nawet teraz w końcowym etapie ciąży . Jest pod szczególnym moim nadzorem bowiem sama nie jest zbyt ostrożna. Chętnie by pobiegała, poskakała, popływała nie zwracając uwagi na swój duży brzuszek. Widać już że się męczy fizycznie ale mentalnie to jej się wydaje , że wszystko może robić  jak kiedyś gdy brzuch jej nie obciążał .

Teraz liczymy dni do porodu 52, 53, 54...........    
05.03. 2017

Będą szczeniaki !!! 

NERDA jest w ciąży !!!  Na początku kwietnia spodziewamy się pięknych szczeniaków ze

skojarzenia :

Working Champ., Ch.PL., Ch.LT. NOK Moon Eyes x Ch.PL.,Ch.LT, Ch BY. NERDA

Hubertówka znad Parsęty  

Mamy nadzieję, że cała ciąża będzie przebiegała bez komplikacji i Nerdzia wkrótce

zostanie po raz drugi mamą. Już nie możemy doczekać się maluszków . 

     
28.02. 2017

Polowania...

Do 28 lutego trwał sezon polowania na bażanty. W ciągu tego okresu moje psy kilkakrotnie uczestniczyły w polowaniach. Był to dla nich okres dobrej , pożytecznej pracy, wktórej wykorzystywały swoją myśliwską pasję. Płochacze - GOLDY i ELLIS z zapałem wchodziły w najwgęstrze chaszcze ,trawy i krzaki aby wytropić i wypłoszyć bażanty a wyżły ANKA i NERDA -mogły zachwycać swoimi stójkami i aportami zestrzelonych ptaków. Po tym pracowitym okresie pieski mają krótki odpoczynek, bo wkrótce rozpoczynamy sezon wystawowy ..    
26.01. 2017

Darz Bór - polujemy ..

Za miesiąc kończy się sezon polowania na bażanty więc nie tracąc czasu wybraliśmy się z Nerdą na polowanie. Kogutów i kur było sporo więc psy mogły wykazać się w pracy . Ptaki pochowały się w trawach, trzcinach i chaszczach więc bez udziału piesków byłyby nie do znalezienia. Nasza Nerdulka z wielką pasją wystawiała i wypłaszała bażanty . Uwielbiam jej skupione, długie stójki, kiedy podążając za zapachem w pewnym momencie nieruchomieje. Z zaangażowaniem również aportowała ptaki i z wielką radością do mnie przynosiła.   Polowanie to jej żywioł !!    
10.01. 2017

Hu hu ha...ale zima zła !!!

My się zimy nie boimy , my zimą ćwiczymy i się bawimy.

Gdy temperatury w nocy spadają do - 20 C a w dzień do - 14 C , gdy śnieg pada, mróz szczypie w nosy i marzną palce , nie siedzimy w ciepłym domku lecz chodzimy z pieskami na długie, wesołe spacery. Pieski nie marzną bo bardzo szybko biegają , ganiając się  między choinkami, przeskakując przez powalone drzewa a nawet ślizgają na zamarzniętych stawach. Gdy temperatury idą  w górę dużo czasu spędzamy na wspólnych zabawach i ćwiczeniach aportu.  ANKA, NERDA, GOLDY i ELLIS lubią aportować i przy tym wspaniale się bawią.