Nowości
O Hodowi
Nasze Psy
Szczenieta
Galeria
Filmy
Kontakt
top-19 wyżeł niemiecki krótko włosy wyżeł niemiecki długo włosy springer spaniel angielski wyżeł weimarski
NOWOŚCI 2021

    
02.10. 2021
SENIORKA NA KACZUCHACH ! Zaczął się sezon na kaczki więc z Nerdą wybrałam się na polowanie. Były to dla niej wielkie chwile radości. Nerdzia lubi pracę a szczególnie aporty z wody. Mimo upływających lat jest nadal pełna wigoru.


    
30.08. 2021
SZCZENIACZKOWO !! Maluchy skończyły 6 tygodni. Są urocze, wesołe i pełne pomysłów. Przed nimi dwa ostatnie tygodnie z mamą. Poniżej mała fotorelacja z życia codziennego szczeniaczków . NERO, NELLY, NEFRETETE, NARUNI, NORIKA w obiektywie.


    
30.07. 2021
SUKCESY INES !! Córeczka ELLIS , piękna INES SYLVAN SPIRIT Zasadkowe Bory na Klubowej Wystawie Spanieli i Psów Dowodnych w Opolu - Zamek Moszna 30.07.2021 odniosła duży sukces zdobywając ocenę doskonałą, lokatę I i tytuły Zwycięzca Klubu, CWC i BOS . Jestem dumna z osiągnięć INES . Gratulacje dla właścicieli. !!


    
20.07. 2021
ELLIS ZOSTAŁA MATKĄ !! 20 lipca przyszły na świat szczeniaczki - miot N ( Charlescroft COVER UP & ELLIS FROM EDEN Zasadkowe Bory). Cudowna piąteczka ( cztery suczki i jeden piesek ) !!


    
04.07. 2021
PIERWSZA WYSTAWA LUNY !! Tydzień przed swoimi pierwszymi urodzinami, mieszkająca w Słowenii LUNA Rising Star Zasadkowe Bory uczestniczyła w swojej pierwszej wystawie CACIB Rogla II. Wcześniej pandemia pokrzyżowała właścicielce wystawowe plany. Młoda spisała się znakomicie, otrzymała ocenę doskonałą lokatę I i tytuł JBOB i BOS .!!. Gratuluję serdecznie właścicielom , LUNA jest piękna !!


    
20.06. 2021
ABC SZKOLENIA PSA MYŚLIWSKIEGO !! Ukrop, upał , po prostu żar podczas weekendowych warsztatów "ABC szkolenia psa myśliwskiego" (18-20.06) utrudniał pracę psom , przewodnikom i mnie prowadzącej. Ale dzięki poważnemu zaangażowaniu grupy udało nam się zrealizować wszystkie punkty programu. Treningi rozpoczynały się o wcześnie rano od włóczek . Później trening grupowy i czas na odpoczynek w wodzie i w cieniu kasztanów. Było też dużo pracy indywidualnej z psami i ich przewodnikami. Gdy jeden pies pracował inne leniuchowały. Dzięki temu z odnowionymi siłami przystępowały do ćwiczeń.. W treningu uczestniczyli czworonożni przyjaciele : Franka, Mucha, Harry, Corazon, Carmen. Dziękuję przewodnikom za udział w warsztatach i zaufanie. Życzę wytrwałości w dalszej pracy.


    
14.06. 2021
CZEKAMY NA SZCZENIĘTA !! Moja kochana " modelka " ELLIS jest w ciąży - cieszę się ogromnie z tych spodziewanych szczeniaczków. Ojcem zostanie przystojniak " James ". Oj będzie się działo !


    
13.06. 2021
WEEKEND Z PSEM NA WSI !! W dniach 04-06 czerwca 2021 na terenie Gospodarstwa Zasadki odbyło się szkolenie ?Weekend z psem na wsi ? . Dziękuję uczestnikom za zaangażowanie i wspaniałą, życzliwą atmosferę. To były pracowite i ekscytujące dni !!


    
12.06. 2021
KORA W NOWYM DOMU !! KORKA zamieszkała w nowym myśliwskim domu. Ma nowego przyjaciela wyżła niemieckiego krótkowłosego o imieniu GROT. Dwie czekoladki bardzo różnią się od siebie charakterami. KORA, trzpiotka ma wiele pomysłów na minutę. Przez cały czas jest aktywna i zachęca GROTA do zabawy. Podzieliła się z kumplem zabawkami. Bawi się z nim w aporty. Dostojny Grocik odpowiada na jej zaczepki - cóż robić z szaloną dziewczyną. Powodzenia KORCIU u nowych właścicieli. Bądź szczęśliwa !!


    
17.05 2021
SPRINGERKA MODELKA! C.I.E. ELLIS FROM EDEN Zasadkowe Bory FCI w promieniach słońca.


    
01.04. 2021

TRZY WYŻEŁKI !!!

Moje trzy jakże różne wyżełki : pokora- KORA, duma-NERDA, hardość-ANKA . Kochane i jedyne, niepowtarzalne !!!
    
25.03. 2021

MAMY MIESIĄC !!

Szczenięta z miotu M skończyły miesiąc .Z przyjemnością można obserwować jak bawią się ze sobą .Są bardzo radosne. Każdy maluszek ma już imię, które zapisane zostanie w rodowodzie . Pierwsza część imienia zaczyna się na M a druga to FOREST PAW ( leśna łapa ) . Imiona maluszków : MERFI, MIKO, MONTY, MORRIS, MAYA, MELMA, MOLLY
    
22.02. 2021

JESTEŚMY NA ŚWIECIE !

22 lutego przyszły na świat maluszki GOLDY i CLYDE Urodziło się 7 szczeniaczków - 3 suczki i 4 pieski. Matka i dzieci czują się dobrze . Oj będzie się działo !!
    
19.01. 2021

Spodziewamy się szczeniąt ..

Już niedługo , w ostatniej dekadzie lutego przyjdą na świat szczenięta rasy springer spaniel angielski, po pracujących rodzicach. Szczęśliwą matką zostanie " Goldy" PIECE OF GOLD Venandi Peritus a ojcem " Clyde " ONE STEP BEHIND YOU Avendesora Poland. Ciąża została potwierdzona badaniem USG . Teraz czekamy na szczęśliwe rozwiązanie. 
    
16.01. 2021

WCC- czyli Certyfikat Użytkowości

Z dużą radością pragnę poinformować ,że sunia z mojej hodowli, wyżeł niemiecki długowłosy - KORA Zasadkowe Bory otrzymała za swoje osiągnięcia użytkowe Certyfikat Użytkowości - WCC. Uprawnia on na wystawach psów rasowych do startu w klasie użytkowej .