Nowości
O Hodowi
Nasze Psy
Szczenieta
Galeria
Filmy
Kontakt
top-19 wyżeł niemiecki krótko włosy wyżeł niemiecki długo włosy springer spaniel angielski wyżeł weimarski
NOWOŚCI 2021

    
01.04. 2021

TRZY WYŻEŁKI !!!

Moje trzy jakże różne wyżełki : pokora- KORA, duma-NERDA, hardość-ANKA . Kochane i jedyne, niepowtarzalne !!!
    
25.03. 2021

MAMY MIESIĄC !!

Szczenięta z miotu M skończyły miesiąc .Z przyjemnością można obserwować jak bawią się ze sobą .Są bardzo radosne. Każdy maluszek ma już imię, które zapisane zostanie w rodowodzie . Pierwsza część imienia zaczyna się na M a druga to FOREST PAW ( leśna łapa ) . Imiona maluszków : MERFI, MIKO, MONTY, MORRIS, MAYA, MELMA, MOLLY
    
22.02. 2021

JESTEŚMY NA ŚWIECIE !

22 lutego przyszły na świat maluszki GOLDY i CLYDE Urodziło się 7 szczeniaczków - 3 suczki i 4 pieski. Matka i dzieci czują się dobrze . Oj będzie się działo !!
    
19.01. 2021

Spodziewamy się szczeniąt ..

Już niedługo , w ostatniej dekadzie lutego przyjdą na świat szczenięta rasy springer spaniel angielski, po pracujących rodzicach. Szczęśliwą matką zostanie " Goldy" PIECE OF GOLD Venandi Peritus a ojcem " Clyde " ONE STEP BEHIND YOU Avendesora Poland. Ciąża została potwierdzona badaniem USG . Teraz czekamy na szczęśliwe rozwiązanie. 
    
16.01. 2021

WCC- czyli Certyfikat Użytkowości

Z dużą radością pragnę poinformować ,że sunia z mojej hodowli, wyżeł niemiecki długowłosy - KORA Zasadkowe Bory otrzymała za swoje osiągnięcia użytkowe Certyfikat Użytkowości - WCC. Uprawnia on na wystawach psów rasowych do startu w klasie użytkowej .