Nowości
O Hodowi
Nasze Psy
Szczenieta
Galeria
Filmy
Kontakt
top-19 wyżeł niemiecki krótko włosy wyżeł niemiecki długo włosy springer spaniel angielski wyżeł weimarski
NOWOŚCI 2019

    
14.02. 2019

Walentynki..

Walentynkowe spotkanie słodkiej ELLIS FROM EDEN Zasadkowe Bory z uroczym Beresford WILD WEST HERO . Czekamy na małe walentynki ..
    
05.02. 2019

Sukcesy ELLIS w Mołdawii..

W środę 30 stycznia wyjechałam z ELLIS wraz z grupą znajomych na trzy Międzynarodowe Wystawy Psów FCI - CACIB Mołdawia. Cały wyjazd był pełen niezapomianych przygód. Trasa prowadziła przez dziurawe, niełatane ukraińskie i mołdawskie drogi do stolicy Mołdawii Kiszyniowa. W piątek 01.02 dotarliśmy na miejsce. Tego samego dnia wieczorem odbyła się pierwsza międzynarodowa wystawa. Tam po raz pierwszy spotkaliśmy się z serdecznę ,mołdawską gościnnością - przywitano nas wyśmienitym krajowym winem W sobotę ELLIS uczestniczyła w dwóch wystawach -krajowej i międzynarodowej z kwalifikacją na Crufts . W niedzielę odbyła się wystawa rangi międzynarodowej. Na wszystkich tych wystawach nasza springerka ELLIS FROM EDEN Zasadkowe Bory wypadła znakomicie.

W rezultacie uzyskała tytuł Champion Mołdawii, Grand Champion Mołdawii, Champion Basarabii oraz kwalifikacje na CRAFTS 2020 .

Wyniki Ellis z trzech Międzynarodowych Wystaw Psów FCI -CACIB Mołdawia i jednej Krajowej Wystawy -CAC w dniach : 01, 02, 03 luty 2019 :

3 x CACIB , 4 x BOB, 4 x CAC , 2x BOG II, 1x BOG I , 1x BIS IV and Crafts Certificate . 

 Dziękuję sędziom : Shemetuik Valentyna, Tatiana Vostrih, Ludmila Lavrova, Tatjana Urek , za docenienie mojego pieska .

W ten piękny sposób ELLIS zakończyła starania do tytułu Międzynarodowego Championa Wystawowego  (C.I.E.)