Nowości
O Hodowi
Nasze Psy
Szczenieta
Galeria
Filmy
Kontakt
top-19 wyżeł niemiecki krótko włosy wyżeł niemiecki długo włosy springer spaniel angielski wyżeł weimarski
NOWOŚCI 2019

    
17.05. 2019

Mamy już miesiąc !!

Maluszki Ellis rozwijają się bardzo dobrze. Bawią się coraz bardziej ekspresyjnie. Z pomocą mamy eksplorują ogród . Są ciekawskie, wesołe i odważne. Mają już nadane imiona ,które zaczynają się na literę . Pieski to : IKAR i IWAN a suczki INES , IRRIS , INDY, IDA, IZZY . 
    
14.05. 2019

Wyżełki są na świecie !!!

13.05.przyszły na świat urocze wyżełki niemieckie długowłose. To już trzeci i ostatni miot naszej ANKI. Urodziło się 5 piesków i 3 suczki- wszystkie brązowe, niektóre z białymi krawacikami i skarpetkami. Anka dobrze opiekuje się maluchami, to czuła i troskliwa matka. Karmi, wylizuje brzuszki i jest wrażliwa na każdy ich pisk. 

Ojcem szczeniaków jest  czeski pies z niemieckim pochodzeniem - WALTER z Mechowa. To piękny o mocnej budowie samiec, wybitnie użytkowy. Jest zdobywcą pierwszych nagród w wielu międzynarodowych myśliwskich konkursach (K. Podhajskiego, K. Slimaka, R Knolla ) 

Zapraszam do rezerwacji szczeniąt po ANCE i WALTERZE !!

tel : 602 791 415, mail : narcyzowa72@vp.pl
    
08.05. 2019

Piknik w ogrodzie .

" Oczka otwarte , widzimy świat, uszka otwarte , słyszymy mamę jak zbliża się do nas, słyszymy też dźwięki z   telewizji, którą ogląda Pani ,hałasujący odkurzacz , którego się trochę boimy i wiele innych odgłosów, ciekawych i tych groźnych. Jeśli mama jest w   pobliżu nic nam nie grozi " Maluchy skończyły 3 tygodnie, są coraz weselsze , zaczęły się bawić ze sobą . Chodzą powoli, ostrożnie ale gdy w kojcu pojawia się mama robi się wielki zamęt. Każdy z nich stara się być jak najszybciej przy cycu. W ładną pogodę dużo czasu spędzają na dworze. Niektóre szczeniaczki lubią spać pod parasolem na trawce a inne wolą w wystawionym na dwór legowisku.  
    
17.04. 2019

ELLIS została mamą !!!

Z wielką radością informuję o narodzinach szczeniąt ELLIS i SAMA. 17 kwietnia urodziło się 7 szczeniaczków- pięć suczek i dwa pieski. Mama czuje się dobrze , maluchy są zdrowe i bardzo ruchliwe. Głośno domagają się ciągłej "adoracji" - są niustannie głodne. W przerwach między ssaniem mleczka śpią i dają wypocząć zmęczonej mamie. 

Więcej informacji o tym miocie można przeczytać w dziale szczenięta - mioty aktualne.

Zapraszam do rezerwacji szczeniaczków 
    
09.04. 2019

ANKA w ciąży ..

Pragnę poinformować ,że spotkanie ANKI i WALTERA było owocne - badanie USG potwierdziło ciążę. Maluszki mają przyjść na świat około połowy maja b.r. 
    
19.03. 2019

ELLIS będzie mamą..

Z wielką przyjemnością informujemy, że badaniem USG potwierdziliśmy u ELLIS ciążę mnogą.  Szczeniaczki SAMA i ELLIS przyjdą na świat około 15 kwietnia. 
    
15.03. 2019

Romantyczne spotkanie ANKI z WALTEREM...

Piękny Walter bardzo podobał się naszej Aneczce. Zakochała się w nim od pierwszego spojrzenia. Ostatnie ich spotkanie miało miejsce trzy lata temu. Jego efektem były narodziny szczeniaczków. Teraz również liczymy na malutkie wyżełki niemieckie długowłose. 
    
14.02. 2019

Walentynki..

Walentynkowe spotkanie słodkiej ELLIS FROM EDEN Zasadkowe Bory z uroczym Beresford WILD WEST HERO . Czekamy na małe walentynki ..
    
05.02. 2019

Sukcesy ELLIS w Mołdawii..

W środę 30 stycznia wyjechałam z ELLIS wraz z grupą znajomych na trzy Międzynarodowe Wystawy Psów FCI - CACIB Mołdawia. Cały wyjazd był pełen niezapomianych przygód. Trasa prowadziła przez dziurawe, niełatane ukraińskie i mołdawskie drogi do stolicy Mołdawii Kiszyniowa. W piątek 01.02 dotarliśmy na miejsce. Tego samego dnia wieczorem odbyła się pierwsza międzynarodowa wystawa. Tam po raz pierwszy spotkaliśmy się z serdecznę ,mołdawską gościnnością - przywitano nas wyśmienitym krajowym winem W sobotę ELLIS uczestniczyła w dwóch wystawach -krajowej i międzynarodowej z kwalifikacją na Crufts . W niedzielę odbyła się wystawa rangi międzynarodowej. Na wszystkich tych wystawach nasza springerka ELLIS FROM EDEN Zasadkowe Bory wypadła znakomicie.

W rezultacie uzyskała tytuł Champion Mołdawii, Grand Champion Mołdawii, Champion Basarabii oraz kwalifikacje na CRAFTS 2020 .

Wyniki Ellis z trzech Międzynarodowych Wystaw Psów FCI -CACIB Mołdawia i jednej Krajowej Wystawy CAC w dniach : 01, 02, 03 luty 2019 :

3 x CACIB , 4 x BOB, 4 x CAC , 2x BOG II, 1x BOG I , 1x BIS IV and Crafts Certificate . 

 Dziękuję sędziom : Shemetuik Valentyna, Tatiana Vostrih, Ludmila Lavrova, Tatjana Urek , za docenienie mojego pieska .

W ten piękny sposób ELLIS zakończyła starania do tytułu Międzynarodowego Championa Wystawowego  (C.I.E.)